Wylewki

Baumit Estrich E225

(Posadzka cementowa 10–100 mm)
Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka cementowa CT-C20-F5-A15, do wykonywania posadzek cementowych oraz wszelkiego rodzaju podkładów podłogowych pod posadzki związanych z podłożem i na warstwach izolacji. Do stosowania na ogrzewania podłogowe oraz tarasy i balkony. Do obróbki ręcznej i maszynowej. Zalecana grubość: 10*– 100 mm.

 

 

Baumit Beton B25

Fabrycznie przygotowana sucha mieszanka do wykonywania zaprawy betonowej klasy C20/25. Stosowana przy wykonywaniu drobnych robót betoniarskich i naprawczych (np. murków, daszków, czap, itp.), innych elementów małej architektury oraz do wykonywania podkładów betonowych i posadzek w pomieszczeniach technicznych, piwnicach, garażach, itp. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

 

Atlas SAM 100

Zalecany do wyrównywania wylewek w pomieszczeniach suchych: pokojach mieszkalnych, przedpokojach, holach, salonach, biurach,
korytarzach, poczekalniach itp. Tworzy podkład pod płytki, wykładziny PVC, dywanowe, parkiet, panele.

Główne właściwości
● anhydrytowo-gipsowy
● odporny na obciążenia skupione
● bez dylatacji do 50 m2
● zespolony z podłożem

Główne parametry
● zużycie: 20 kg/1 m2/1 cm
● grubość warstwy: 5 – 30 mm
● wytrz. na ściskanie: min 35 N/mm2

 

 

Mapei Planolit

Do wyrównywania starych i nowych podłoży wewnątrz budynków przed montażem okładzin ceramicznych i innych wykładzin podłogowych, z wyjątkiem posadzek drewnianych klejonych do podłoża. Podłoża przeznaczone do wyrównywania masą Planolit 315 powinny posiadać odpowiednią wytrzymałość, być mocne, suche i czyste, zabezpieczone przed podciąganiem wilgoci i zagruntowane odpowiednim preparatem gruntującym. Planolit 315 powinien być stosowany w warstwach od 3 do 15 mm. Może być używany na podkładach z ogrzewaniem podłogowym..